Bed & Breakfast "Lipnice", net buiten het pittoreske dorpje Lipnice nad Sázavou (Regio Vysocina) wordt sinds 2006 gerund door Angelique en Jan-Paul Kosten. Deze plaats is bekend om het kasteel en de schrijver Jaroslav Hasek ("De avonturen van de Goede Soldaat Švejk").
Het gebied wordt gekenmerkt door glooiende heuvels, rivierdalen, vele bossen en diepe wouden. U kunt er dan ook mooie wandelingen en fietstochten maken. Vanwege hun grote natuurlijke en culturele waarden, zijn uitgestrekte delen van het hoogland, uitgeroepen tot beschermd landschap.
De gastenkamers zijn gevestigd in een voormalige school.
De sfeervolle kamers bevinden zich op de eerste etage. Op de begane grond bevindt zich de huiskamer, waar u kunt ontspannen met een hapje en/of een drankje, bij de open haard.
's Ochtends wordt hier het uitgebreide ontbijt geserveerd.
Zomers is het mogelijk om in de tuin te relaxen of afkoeling te zoeken in het mini zwembad. Bij het kampvuur, onder de sterren, worden er heel wat verhalen verteld.
Wilt u meer informatie mail naar bedbreakfastlipnice@hotmail.com
Website:www.bedandbreakfastlipnice.com